עיסוי בבית הלקוח

עיסוי בבית הלקוח

עיסוי בבית הלקוח – "טיפול ביתי" היא מילה שאולי שמעת בשלב כלשהו, ​​אך לא תמיד זה נוהג נפוץ במסגרת טיפול בעיסוי. ולכן, חשיבותו אינה בהכרח ידועה היטב.

נתחיל בהגדרה מהו בעצם עיסוי בבית הלקוח. עיסוי בבית הלקוח, כשהוא מסופק על ידי מטפל בעיסוי מוסמך, הוא מכלול של תרגילים ו/או מתיחות ממוקדות הניתנות בדרך כלל ללקוח בסוף הטיפול עם הציפייה שהם יבוצעו בבית.

מתוק! עכשיו שאנחנו יודעים מהו טיפול ביתי, מדוע הוא חשוב?

בדומה לכירופרקטים, פיזיותרפיסטים, תזונאים ועוד הרבה אנשי מקצוע בתחום הבריאות. מטפלים בעיסוי משתמשים בטיפול ביתי ככלי לתרום להתקדמות של הלקוח או ליזום שינוי בתפקודו הגופני של הפרט לאחר שהוא/היא/הם עוזבים את המינוי.

חשוב לציין כי טיפול ביתי אינו בהכרח 'רק פעילות גופנית'. לדוגמה, נניח שאתה בפגישה עם תזונאי. במהלך המינוי סביר להניח שתדבר על המטרות שלך ועל מה שאתה עושה כרגע כדי להשיג מטרות אלה. בהתבסס על כל המטרות הללו, תזונאי יכין תוכנית אכילה שתוכל לעקוב אחריה בבית. ללא מעקב נכון אחר תכנית האכילה-הטיפול הביתי שלך-מטרתך לא תושג כל כך בקלות. דוגמה זו ממחישה מדוע טיפול ביתי הוא חלק כה חשוב ממסע הבריאות שלך!

דמיין את עצמך שוכב על מיטת הטיפולים, כששמן מרוח על גופך ומוזיקה נשמעת וחודרת אל תוך ליבך בברכות מפנקות. פעם רק מלכים יכלו לעשות את זה והיום אפשר בלי לצאת מהבית!

בדרך כלל, היתרונות של עיסוי נמשכים מספר ימים עד שבוע לכל היותר. אנחנו מרגישים טוב ואז זה דוהה. אם היית רוצה לחוות את היתרונות הללו ברציפות, יהיה עליך לקבל טיפול כמה פעמים בשבוע, אך במציאות, זה לא מעשי מבחינה כלכלית או בזמן. שוב, מדוע טיפול ביתי עוזר לך להאריך את יתרונות העיסוי עד הטיפול הבא שלך.

פינוק בביתך

אם אתה רוצה לפנק את בן / בת הזוג או רוצה לפנק את עצמך בעיסוי לביתך. בתוך דקות ניתן להפוך את ביתכם לספא קטן ומפואר. העיסוי מגיע עם מיטת טיפולים, שמני עיסוי, מוזיקה מהנה וחיוך על הפנים והכל כדי ליצור את האווירה המושלמת עבורך. המעסה ישחרר את השרירים שלך, ירגיע אותך, יקל על הכאבים והכל מבלי שתצטרך לצאת מהבית. העניקו לעצמכם ולבני זוגכם את המתנה המושלמת שתשאיר זיכרון מתוק של עוד – מעיסוי ועד הבית. כל המטפלים שלנו אמינים, מוסמכים בבתי הספר המובילים בתחום ונבדקים באופן אישי על ידי מטפל בעיסוי מקצועי. הזמינו עוד היום עיסוי לביתכם והתפנקו בתחושת רוגע ושלווה.

עיסוי בבית – צובר פופולאריות

דרך מאוד פופולארית לקבל עיסוי זה בבית הלקוח. כשיש את הנוחות הביתית, הרוגע והשלווה. זהו שרות ייחודי שחברתנו מציעה ללקוחותיה, בכך שמצד אחד יש את הרוגע הביתי של הלקוח, ומנגד יש את המקצועיות שאנו מביאים איתנו.

עיסוי הוא למעשה כלי בריאות רב עוצמה בקידום הרפיה והפגת מתחים. אך האם עיסוי באמת משפיע על בריאות הנפש שלכם? מחקר שמודד את הפעילות העצבית במהלך העיסוי ואחריו מראה שעיסוי הוא לא רק בעומק העור. המוח שלנו למעשה פעיל מאוד במהלך העיסוי!

מטפלים מדברים לעתים קרובות על מגע הריפוי שלהם. זה עשוי להפתיע אותך שזו לא רק טקטיקה שיווקית. במחקר אחד, החוקרים מצאו כי שימוש במגע אנושי במהלך עיסוי מגרה חלקים שונים במוח בהשוואה לכלי עיסוי. כאשר המטפלים עיסוי השתמשו בידיהם, מוחם של המטופלים שחרר יותר סרוטונין ודופמין במערכת. 

השימוש בעיסוי עד עכשיו היה נתפס כפינוק יוקרתי, אך גם המדע נכנס לתמונה. לעיסוי יתרונות אמיתיים המשפרים את בריאות הנפש והגוף. בהתבסס על מגוון מחקרים, אין זה פלא שאנשים כוללים עיסוי כחלק משגרת חיים קבועה. אנו מזמינים אותכם לנסות עיסוי בבית הלקוח ולראות אם אתה מבחין בשינוי במצבך הבריאותי וברגשותיך לאחר הפגישה. 

אתה יודע שההרגשה שכל מה שאתה רוצה זה עיסוי נחמד ולבבי כדי לצאת מכל הקשרים, אבל הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא נסיעה לספא? או, לצורך העניין, לנסוע הביתה בתחבורה ציבורית לאחר מכן, ולבטל את כל רוגע והחוויה. למרבה המזל, עיסויים בבית הם דרך העתיד, המביאים יוקרה, רגיעה ושלווה לבית או למקום העבודה שלך.

דברו איתנו, אנחנו פה לרשותכם.

052-4258149