עיסוי רפואי במרכז

עיסוי רפואי במרכז

עיסוי רפואי במרכז​ – עיסוי ידוע בעיקר כדרך לעזור לך להירגע ולהקל על הלחץ. עיסוי מרגיע עדין יכול להפחית מתח, להקל על כאבי שרירים, לשפר את השינה ולשפר את מצב הרוח. העובדה כי פחות ידוע היא שלעיסוי יש יתרונות הרבה מעבר להרפיה בלבד. עיסוי רפואי במרכז יכול לעזור לך גם בבעיות רפואיות חמורות יותר. סוג עיסוי טיפולי במרכז כולל עבודה ממוקדת יותר על הרקמות הרכות של גופך – השרירים, הגידים והרצועות הנעים ותומכים בגופך.

עיסוי רפואי – למה לצפות

אין שגרת עיסוי רפואי במרכז סטנדרטית. המטפל שלך יתאים את העיסוי לצרכיך, בהתאם לתחומי הנושא.

כאשר אתם מתקשרים לראשונה לקבוע את התור, חשוב להסביר למטפל בעיסוי בדיוק על מה היית רוצה שעבדת. שוחח עם המטפל על הצרכים הספציפיים שלך. לדוגמא, מדוע הרופא שלך המליץ לך על עיסוי טיפולי? מהם תחומי הדאגה, ומדוע וכיצד זה קרה?

ככל שתספק יותר מידע, כך ייטב. כך, המטפל יוכל לשרת טוב יותר את הצרכים הספציפיים שלך.

עיסוי רפואי במרכז

במהלך הביקור שלך, המטפל שלך עשוי להדליק תאורה עדינה וניגון מוזיקה, בדיוק כמו עם עיסוי הרפיה. עם זאת, במקום טיפול בכל הגוף, פגישת עיסוי טיפולית נוטה להתמקד באזור הדאגה הממוקד שלך-לפרק זמן ממושך.

אם תזמן עיסוי של 60 דקות (זוהי פגישה ארוכה יותר), המטפל יעסיק את רוב הזמן לתחומי הדאגה שלך, אך עשוי לכלול גם קבוצות שרירים אחרות לתמיכה בתוצאה מקיפה יותר.

עד כמה שונה עיסוי רפואי מעיסוי הרפיה

עבודת העיסוי בעיסוי רפואי עשויה להרגיש עמוקה יותר מעיסוי הרפיה. את עשויה גם לחוות רגישות רבה יותר כאשר המטפל עובד דרך הרקמה. מסיבה זו, חשוב ליידע את המטפל אם הלחץ מרגיש עמוק מדי או לא נוח.

המטפל עשוי להשתמש בטכניקות שונות במהלך פגישת הטיפול שלך. בהתאם לצורך, המעסה עשוי לשלב עיסוי רקמות עמוק, שחרור מיופאסיאלי, עבודת נקודת טריגר, טיפולים שונים בתנועה או טכניקות מתיחה פסיבי-התנגדות.

דרך נוספת להעניק עיסוי רפואי במרכז, היא אם מומלץ טיפול בעיסוי כחלק ממושך מהטיפול שלך במשרד הכירופרקט שלך או במרפאת פיזיותרפיה. במקרה זה, סביר להניח שתקבל משהו שנקרא "עבודה נקודתית".

אנחנו נעבוד על תחום הדאגה שלך לפרק זמן קצר יותר – כ -15 דקות. עבודה נקודתית משלימה את הטיפול שאתה כבר נותן על ידי המתרגלים האחרים.

המעסה עשוי גם לשלב מתיחות בתוכנית הטיפול. אם זה המקרה, מומלץ ללבוש לבוש רופף או לבוש פעיל לפגישה.

עיסוי רפואי יכול להועיל מאוד לרווחתך הכללית. טכניקות עיסוי ממוקדות יכולות לסייע בהפחתת הכאבים ולהגדלת טווח התנועה שלך, להקל על התנועה ולתפקד בצורה רגילה יותר ולעזור לך להחלים מהר יותר ממגוון בעיות רפואיות. אם זו אופציה בטיפול שלך, התוצאות יכולות להיות חיוביות מאוד.

לקביעת תור 052-4258149

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *