עיסוי רפואי

עיסוי רפואי בעיר בת-ים

צורות טיפול אלטרנטיביות כגון עיסוי רפואי בעיר בת-ים הופכות פופולריות יותר ויותר בקרב אנשים כיום. מטופלים רבים כבר אינם מרוצים מללכת לרופא ואומרים להם פשוט לקחת כדור או לבצע הליך. אנשים רוצים אפשרויות. חולים רוצים לטפל בסיבה הבסיסית לבעיות שלהם, במקום לטפל רק בסימפטומים. אנשים רוצים לדעת שכל מה שאפשר נעשה כדי לטפל במה שהם חווים. אחת הדרכים להרחבת אפשרויות הטיפול היא באמצעות יישום של עיסוי ממוקד.

עיסוי רפואי כטיפול

טיפול של עיסוי רפואי בעיר בת-ים יכול להיות טיפול יעיל במצבים רבים ושונים. רק כמה מהמחלות השכיחות ביותר כוללות תסמונת התעלה הקרפלית, מיגרנות, סיאטיקה, פיברומיאלגיה, תסמונת מפרק, פלנטרי פאסיטיס, כאבי צוואר, כאבי גב, שרירים מתוחים ועוד.

טיפול בעיסוי משמש לניהול מצב בריאותי או לשיפור הבריאות. זה כרוך בתמרון של הרקמות הרכות של הגוף. עיסוי היה נהוג ברוב התרבויות, במזרח ובמערב, לאורך ההיסטוריה האנושית, והיה אחד הכלים הראשונים שאנשים השתמשו בהם כדי לנסות להקל על הכאב.

טכניקות עיסוי רפואי 

טכניקות של עיסוי רפואי בעיר בת-ים המשמשות יהיו תלויות במצב המטופל. חלק מהגישות הנפוצות כוללות טיפול בנקודת טריגר, שחרור מיופאסיאלי וטיפול עצבי-שרירי. מטפל בעיסוי יכול לעבוד על מספר נושאים רפואיים שהם כרוניים (כלומר הם נמשכים זמן רב) או חריפים (נושא רפואי שקרה לאחרונה וניתן לטפל בו בעתיד הקרוב).

טיפול בעיסוי רפואי מתבצע כחלק מתוכנית הטיפול הכוללת של הרופא, כך שהעיסוי מתרכז בדרך כלל באבחון רפואי ספציפי. הטכניקות והנהלים המדויקים המשמשים במהלך סוג זה של עיסוי ישתנו מכל מטופל. עם זאת, בדרך כלל העיסוי יהיה מרוכז בחלקי הגוף אשר זוהו כאזור דאגתי. במקום לעסות את כל הגוף, הטיפול בעיסוי רפואי נוטה להתמקד באזור מסוים.

פופולריות העיסוי

עיסוי ידוע בעיקר כדרך לעזור לך להירגע ולהקל על הלחץ. עיסוי מרגיע עדין יכול להפחית מתח, להקל על כאבי שרירים, לשפר את השינה ולשפר את מצב הרוח. פחות ידועה היא העובדה שלעיסוי יש גם יתרונות הרבה מעבר להרפיה בלבד. עיסוי רפואי או טיפולי יכול לעזור לך גם בבעיות רפואיות חמורות יותר.

סוגי עיסוי רפואי בעיר בת-ים כוללים עבודה ממוקדת יותר על הרקמה הרכה של גופך – השרירים, הגידים והרצועות הנעים ותומכים בגופך. עיסוי טיפולי עוזר ובחלק מן המקרים אף קריטי כדי להשלים טיפולים אחרים שאתם כבר מקבלים לטיפול באזור מסוים בגופכם.

לחלופין, ייתכן שלא תשיגו את התוצאות הרצויות מטיפולים מסורתיים אחרים. קבלת עיסוי רפואי על בסיס קבוע עשויה לעזור גם במקרה זה.

אם אתה סובל מכאבים, שוחח עם הרופא שלך על טיפולים שאינם תרופות, כגון עיסוי לטיפול בכאבים שלך. אם הם אינם מכירים את הטיפולים הללו, בקש הפנייה לרופא בעל הכשרה ברפואה משלימה לצורך הפניה לעיסוי רפואי.

עיסוי הוא טיפול יעיל ללא תרופות נגד כאבים ובנוסף זו דרך מצוינת להרפיה ולהפחתת מתח.

ליצירת קשר – 052-4258149